Zapojte sa do súťaže o 2 lístky na Ples ruží na našom FB!

ples ruží súťaž tvr

V histórii Ružinova sa píše nová kapitola! Blíži sa prvý ročník Plesu ruží, ktorý sa uskutoční v priestoroch Domu kultúry Ružinov, dňa 10. februára 2024 o 20:00. Zapojte sa do našej súťaže, ktorá prebieha na našej facebookovej stránke TVR a vyhrajte 2 lístky v hodnote 110 eur!

Je to veľmi jednoduché! Stačí, ak dáte like našej FB stránke, uverejnený príspevok Ples ruží SÚŤAŽ vyzdieľate na vašom profile a už len označíte niekoho, s kým pôjdete plesať! Žrebujeme 5.februára.

Tento jedinečný večer bude sprevádzaný vynikajúcou zábavou a dobrým jedlom. Na parket vás pozýva hudobná skupina BEHAPPY, ktorá vám svojou energiou a rytmom urobí spoločnosť po celý večer. Nezabudnuteľný ľudový zážitok vám prinesie skupina Ekonóm svojim folklórnym repertoárom. Dj Betoon production vám zase rozprúdi krv v žilách nezabudnuteľnými beatmi. Hudobné vystúpenie od LOSBRADOS prinesie neopakovateľné chvíle naviac.

Večerom vás prevedie talentovaný a charizmatický moderátor Richard Vrablec, ktorý sa postará o príjemnú atmosféru, zábavu a skvelý kultúrny zážitok!

Najčítanejšie

Najčítanejšie