Ružinovské hodové slávnosti

zdroj: Cultus Ružinov

Už tento víkend mestská časť Ružinov ožije zábavou. Konať sa budú tradičné Ružinovské hodové slávnosti. Na návštevníkov čaká množstvo gurmánskych zážitkov, aktivít pre deti, ale najmä koncertov.

Sobota a nedeľa budú v Ružinove patriť Ružinovských hodom. Hlavný program sa už tradične bude odohrávať v Parku Andreja Hlinku. Tam na návštevníkov čakajú koncerty Fragile, Kaliho, Moniky Rigo, Petra Pašuta, či Marie Rottrovej. Pestrý program je pripravený aj pre deti. Tie si užijú svoje idoly ako Mira Jaroša, či Fíhu Tralala. Pre športuchtivých je pripravená aj športová zóna Beactive vo Wetzlerovom parku. 

Už tradične je súčasťou hodov aj Rodinný trh Ružinovčanov. Ten bude opäť pomáhať. “Máme veľkú radosť z toho, že môžeme opäť priniesť do Ružinova obľúbené hodové slávnosti. Verím, že to budú dva dni plné radosti a zábavy. Pripravili sme program pre všetky vekové kategórie. Naším cieľom je vytvoriť príjemné a nezabudnuteľné chvíle, ktoré si všetci budú dlho pamätať,” povedal ružinovský starosta Martin Chren.

Podrobný program nájdete na www.cultusruzinov.sk

Najčítanejšie

Najčítanejšie